Heb jij ook zin om met je handen in de aarde te wroeten, nieuwe mensen te leren kennen en samen iets moois te laten groeien? In samentuin De Woeler in Wurfeld doen we precies dat! Ontdek hoe je samen kan tuinieren, oogsten en genieten van het buitenleven.
Samentuin De Woeler biedt een unieke kans om samen te komen, te delen en te genieten van de vruchten van Moeder Natuur. Het is een plek waar mensen van alle leeftijden en achtergronden samenkomen om te tuinieren, kennis te delen en vriendschappen te cultiveren.
Tuintjes 1-10 en 22-24 zijn 50m², 11-21 en 25-30 zijn 40m²
Waar?
Je vindt de samentuin aan het speelplein in Wurfeld, Kapelweg/Gebroeders Crollstraat.
Huurprijs
- Perceel van 40 m²: € 18 per jaar
- Perceel van 50 m²: € 20 per jaar
De huur loopt telkens vanaf het moment van instappen tot en met 31 december van het huidige jaar.
Tuintje huren?
Heb jij interesse om een tuintje te huren?
Documenten, wet- en regelgeving
Reglement Samentuin De Woeler Wurfeld
Meer info?
Contacteer ons gerust. We helpen je graag verder!
Dit initiatief wordt mogelijk gemaakt door de onschatbare steun en samenwerking van verschillende partners die Stad Maaseik bijstaan om dit groene project te realiseren:
Buurtcomité Wörfeld Laef, Wijkwerking Wurfelder Bosschen, Kleuterschool De Beverburcht, kringloopkracht Dirk, Centrum Duurzaam Groen, Velt, Velt Maasoeter en Terra Therapeutica.
Dit project is mogelijk gemaakt dankzij subsidies van